© 2016 - Tüm Hakları Saklıdır - www.bmty.net

Üretim sahasından bilgi almak ve sisteme aktarmak için endüstriyel kablosuz veri toplama cihazları kullanılır. Böylece üretim takibi ve yönetimi bu cihazlar üzerinden alınacak veriler ile anlık olarak yapılabilir.

Üretim sahasına kablosuz veri toplama cihazları ile kurulacak sistem sayesinde sisteme anlık veri akışı sağlanır, üretime sevk ve ürün girişi gibi üretim hareketleri mevcut mrp/erp yazılımı üzerine yapılır. Cihazlar üzerine bağlanabilen barkod okuyucular operatorler için kolay kullanım özelliği taşır. Barkodlu iş emri çıktıları, operator kartları vs. veri toplama cihazları ile birlikte kullanılabilir.

Sağlanan düzenli veri akışı sayesinde düzenli ve detaylı raporlar alınabilir. Sipriş durumları, üretim miktarları, operator performans raporları, duruş ve arıza süreleri, vs.Veri Toplama Cihazı Genel Özellikleri

- Kablosuz çalışması nedeni ile kolay ve az masraflı kurulum
- Endüstriyel ortamdaki istenen verilerin anlık olarak izlenebilmesi 
- Verim ve zaman kaybına neden olan etkenlerin tespiti 
- Yetkili personel kontrolü ve takibi 
- İş emri ve ürün ağacı yapısına tam uyum 
- Verilerin ERP' ye aktarım olanağı 
- 12…30 Volt DC çalışma gerilimi, 200mA akım ihtiyacı 
- Nümerik tuş takımı menü kontrolü ve fonksiyon tuşları 
- 2 adet üretim sayaç girişi
- 2 adet 0…24 volt ölçüm girişi
- 1 adet barkod okuyucu girişi
- Kontrol amaçlı 1 adet röle çıkışı - Kablosuz iletişim çeşitleri (433…434Mhz, 2 kanal, 9600bps,0dbm ve 2,4…2.5Ghz, 125 kanal, 256Kbps,0…20dbm)

Hakkımızda

Perakende sektörünün çok hızlı yapılanma ve yeni teknolojilere odaklanma çalışmaları neticesinde bu sektöre yaptığımız çözümlerle Türkiye' de adımızda söz ettirmeyi başardık. Bu konuda yapılan distribütörlük ve bayilik anlaşmalarının yanı sıra sabırlı bir çalışma sonucunda tamamen şirketimiz bünyesinde tasarlanan ve üretimi yapılan yazılım çözümlerini piyasaya sunulmuştur.

Ençok Tıklananlar

İletişim

  • Alaaddinbey Mah.
    70. Cad. No:4/4
    Nilüfer / BURSA
  • (0224) 271 30 63
  • info@bursamikro.com

Sosyal Medya

Boxed
Wide

Color Scheme
Reset