© 2016 - Tüm Hakları Saklıdır - www.bmty.net

Adisyon Takip Programı

Siparişlerin alınmasından, fatura aşamasına kadar pek çok işlemin yapılmasına olanak verir. Adisyon Yönetim Sistemi ile müşterilerinizin memnuniyetini ve işletmenizin verimini artırabilirsiniz.

Restaurant ve yiyecek servis sektörüne yönelik, her ölçekteki işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Raporlama özelliği ile işletmenizin satış ve hasilat durumunu takip etmenize imkân vererek iş süreçlerinin takibinde kolaylık sağlar. İşletmenizin potansiyelini artırır ve tüm işletme için tam bir otomasyon sunar.

Adisyon Takip programı üç modülden oluşmaktadır. Bunlar:

 1) Adisyon Yönetim Programı : Bu modül sistemin çalışabilmesi için gerekli tanımların (menü, masa, konum vb…) yapıldığı ve Raporlamaların yapıldığı Modüldür.1,2) Yazıcı Tanımlar: Sistemde kullanılacak olan Yazıcıların Kaydının yapıldığı ekrandır. Sistemde birden fazla yazıcı kullanılabilir .(ör: mutfak yazıcısı, içecek yazıcısı, adisyon yazıcısı , …)


1,3) Döviz Tanımları: İşletmede kullanılan Dövizlerin Tanımlarının yapıldığı ekrandır.

1,4) Ödeme Tanımları: İşletmede geçerli olan ödeme tiplerinin yapıldığı ekrandır (ör: kredi kartı,yemek çeki, vb….).
1,6) Alt Konum Tanımları: İşletmedeki Konumlara Bağlı Alt Konumların tanımlarının yapıldığı ekrandır (ör: Bahçe Ana Konumuna bağlı Havuz Alt Konumu, vb….).
1,7) Masa Tanımları: İşletmedeki Masaların Konum ve Alt Konum bağlantılarıyla kaydının yapıldığı ekrandır.

Kasa Programı : Bu Modül Kasiyerlerin adisyon hesaplarını aldığı, yetkili kasiyerlerin ilgili adisyonu ödeme almaksızın kapatma ve iptal etme işlemlerinin yaptığı modüldür. Kasiyerler  Kendi kodları ve şifreleri ile programa giriş yapabilir. Sorumlu Kasiyer Sistem Adisyon iptali ve adisyon kapatma özelliklerini kullanma hakkı verir.

Kasiyer Adisyon Fişindeki barkodu okuttuğu zaman ilgili adisyona bağlı hesap ekrana dökülür.Kasiyer bu işlemi adisyon no girerek; masa kodu girerek; masa konumu – alt konumu- konum no sunu girerek te yapabilir. Kasiyer hesabı birden fazla ödeme tipiyle kapatabilir. Kasiyer Kısmi ödeme Alabilir. 

Raporlar : Raporlar Menüsüne Yönetim Programının içerisinden ulaşılabilir. Raporların hepsi Excel,RTF,HTML,TEXT ve PDF tiplerine Export edilebilir. Bu Menüde: 

Adisyon Ödeme Raporu: Girilen iki tarih arasındaki adisyonların hangi ödeme tipleriyle ödendiği ve ne kadar para üstü verildiği Ve bu ödeme tiplerinin toplamları raporlanır.
 
Kasa Durum Raporu: Bu Raporda Hangi Kasiyerin Kasasında Hangi ödeme tiplerinden ne Kadar olduğu raporlanır.

Hakkımızda

Perakende sektörünün çok hızlı yapılanma ve yeni teknolojilere odaklanma çalışmaları neticesinde bu sektöre yaptığımız çözümlerle Türkiye' de adımızda söz ettirmeyi başardık. Bu konuda yapılan distribütörlük ve bayilik anlaşmalarının yanı sıra sabırlı bir çalışma sonucunda tamamen şirketimiz bünyesinde tasarlanan ve üretimi yapılan yazılım çözümlerini piyasaya sunulmuştur.

Ençok Tıklananlar

İletişim

  • Alaaddinbey Mah.
    70. Cad. No:4/4
    Nilüfer / BURSA
  • (0224) 271 30 63
  • info@bursamikro.com

Sosyal Medya

Boxed
Wide

Color Scheme
Reset