© 2016 - Tüm Hakları Saklıdır - www.bmty.net

Üretim Takip Sistemi, ürüne yerleştirilen RFID etiket sayesinde, diğer ürünlerden ayırt edilebilir şekilde üretimin başından itibaren takip edilmesine imkan tanımaktadır.

• Üretimin takip edilebilirliği,
• İnsan hatalarından kaynaklı eksik-fazla sayım,
• Hatalı ürün giriş-çıkış riskleri,
• Kalite kontrol iş gücü ihtiyacı ve verimliliği gibi alanlarda çözüm sunmaktadır.

Sistemin Getirdiği En Önemli Özellik: Ürünlerin yer değiştirmeleri sırasında, manuel ve tek tek kontrol edilmeleri yerine, çoklu olarak ve anlık sayılabilme imkanını sunmasıdır.

Sistemin Faydaları: Kutuların içerisinde üst üste ya da yan yana onlarcası dizilmiş ürünlerin RFID Okuyuculara yaklaştırılması gerekmemektedir. Bu ürünler okuyucuların kapsama alanı dahilinde uzaktan okunabilmektedir. Üretim bantlarına yerleştirilen Okuyucular sayesinde her bandın verimini ve anlık durumunu görmek mümkündür. Ayrıca bu sistemde kullanılan etiketler fabrika ortamının gerektirdiği sıcak, soğuk, nem, toz gibi dış etkenlere göre istenilen şartları karşılayacak şekilde seçilebilmektedir.

Örnek Proje: RFID Kütüphane Sistemi, kitapların takip edilmesi, yerleştirilmesi, otomatik check in-out işlemlerinin gerçekleştirilmesi hususunda hızlı, güvenli ve tutarlı hizmet sunan bir teknoloji çözümüdür. Bu sistem sayesinde bölgesel arama ile hızlı kitap bulma, düzenli kitap sayımı, güvenli giriş-çıkış işlemleri, yanlış yerleştirme probleminin çözümü mümkün olmaktadır. Ayrıca kitapların kullanılma, fotokopi çekilme, giriş-çıkış sıklıkları ve süreleri de bu sistem ile hızlı bir şekilde raporlanabilmektedir. Sistem Otomatik check in-out işlemleri, düzenli kitap sayımı, kitap güvenli giriş-çıkış işlemleri, yanlış yerleştirme probleminin çözümü, bölgesel arama ile hızlı kitap bulma, kitapların kullanılma, fotokopi çekilme, giriş-çıkışları, hangi kitapların hangi sıklıkla ve ne kadar sürede okunduğu ile ilgili ayrıntılı özel raporlar oluşturma gibi işlemleri hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Hakkımızda

Perakende sektörünün çok hızlı yapılanma ve yeni teknolojilere odaklanma çalışmaları neticesinde bu sektöre yaptığımız çözümlerle Türkiye' de adımızda söz ettirmeyi başardık. Bu konuda yapılan distribütörlük ve bayilik anlaşmalarının yanı sıra sabırlı bir çalışma sonucunda tamamen şirketimiz bünyesinde tasarlanan ve üretimi yapılan yazılım çözümlerini piyasaya sunulmuştur.

Ençok Tıklananlar

İletişim

  • Alaaddinbey Mah.
    70. Cad. No:4/4
    Nilüfer / BURSA
  • (0224) 271 30 63
  • info@bursamikro.com

Sosyal Medya

Boxed
Wide

Color Scheme
Reset